بالکن شیشه ای ریلی تاشو امروزه یک نیاز لوکس و مختص پایتخت نیست، همه ی ما در هر شهری که هستیم بزرگ یا کوچک می توانیم از فواید آن بهره ببریم. منطقه ی بزرگ آذربایجان با داشتن شهرهایی چون: تبریز، ارومیه و… از نظر موقعیت جغرافیایی در شرایط خاصی قرار دارد، بعضاً تابستان گرم و زمستان بسیار سرد بالکن ها را غیر قابل استفاده کرده است؛ از طرفی خنکی ارزشمند داخل نیز بعضاً از این قسمت دچار اتلاف می شود.

شیشه بالکن ریلی تاشو یک نیاز و یک ضرورت:

امروزه با ارائه نسل جدید شیشه بالکن  ریلی تاشو این امکان برای شما فراهم‌شده تا در فصل زمستان فضای بالکن شما به یک محیط زیبا و گرم تبدیل گردد، این محصول معمولاً از عرض به ابعاد ۴۰تا۶۰سانت تقسیم‌شده و بین هر شیشه درزگیر وجود دارد و زمانی که این پانل‌ها بسته می‌شود هیچ فضایی جهت ورود هوای سرد و یا گرد وخاک به‌جا نمی‌گذارد تا برای شما محیطی مطبوع در فضای بالکنتان فراهم گردد، در فصل تابستان شما این امکان رادارید تا در صورت نیاز شیشه بالکن ریلی تاشو خود را جمع کنید و فضای بدون شیشه داشته باشید ف این محصول به‌صورت L شکل در قسمت انتهایی دیوار قرار می‌گیرد که با اشغال فضای بسیار کم امکان تغییر فضای دلخواه شمارا فراهم می‌آورد.

بالکن شیشه ای تاشو ریلی
بالکن شیشه ای تبریز سکوریت

مزایای شیشه بالکن ریلی :

• نمای یکدست شیشه‌ای جهت فضای بالکن به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید.
• شیشه تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می‌کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره‌مند گردد.
• به واسطه بسته شدن فضا با شیشه‌های متحرک شیشه تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می‌شود نظافت فضای شما با استفاده از بالکن شیشه‌ای کاملاً راحت خواهد بود.
• شیشه تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می‌باشند.
شیشه بالکن از پانل‌های عمودی تشکیل‌شده است که در بالکن شما نمایشی بدون مانع و بدون توجه به شرایط آب و هوایی را به شما ارائه می‌دهد.
هر یک از پانل‌ها مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌گردد

بالکن شیشه ای تبریز سکوریت
بالکن شیشه ای تبریز سکوریت

شیشه بالکن در تبریز:

استفاده از شیشه بالکن در تبریز یکی از ملزومات لازم در هر ساختمانی می باشد. هوای آلوده تهران و صدای زیاد که یکی از معضلات شهرنشینی در تبریز می باشد. شیشه بالکن در تبریز می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا را به داخل واحد را بگیرد. شیشه بالکن در تبریز را می توانید از طریق طریق سایت بزرگترین مجری شیشه بالکن ریلی در سطح کشور (تبریزسکوریت) سفارش دهید و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. بالکن ، کمک به جلوگیری از نفوذ آلودگی کند. بالکن شیشه ای یک نیاز واجب برای آپارتمان ها و منازلی که دارای بالکن هستند می باشد.

2 پاسخ

  1. سلام لطفا قیمت هر متر مربع بالکن شیشه ای ریلی تاشو را همراه با دستمزد اعلام کنید.متراژ تقریبی ده مترمربع میباشد.

    1. سلام قیمت بالکن شیشه ای ریلی تاشو هر متر مربع ۳۶۰۰۰۰۰ ریال میباشد.جهت بازدید و مشاوره با شماره ۰۹۱۴۸۸۸۷۳۰۰ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *