بالکن شیشه ای تاشو

شیشه بالکن تبریزسکوریت به دلیل پاسخگویی به مطالبات مشتریان ،به یکی از شیشه بالکن مورد درخواست مشتریان تبدیل شده است.شیشه بالکنی موجب ایجاد فضایی مشابه فضاهای داخلی در ساختمان میشود که به این ترتیب میتوان از فضای داخل بالکن نیز به عنوان فضای قابل استفاده جهت قرار دادن وسایلی که به نحوی جزو لوازم مورد احتیاج ولی در الویت دوم در منزل هستند استفاده کرد.با نصب شیشه بالکن در هر زمان و به آسانی میتوان شیشه ها را باز و بسته کرد و تعداد و ترتیب باز شدن شیشه ها نیز سلیقه ای میباشد به این ترتیب که هم میتوان یک یا دو فریم از شیشه ها را باز کرد و یا همه شیشه ها را باز کرد تا فضای یکپارچه بالکن را مثله روز اول در اختیار داشت.

مزایای شیشه بالکن

  1. از نفوذ آلودگی و گرد و غبار جلوگیری می کند
  2. از ورود حشرات و پرندگان به محیط خانه و بالکن جلوگیری می کند
  3. عایق بسیار مناسبی است و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند
  4. عایقی قوی برای صداهای مزاحم بیرون از خانه است
  5. مانع نفوذ برف و باران شده و بالکن در زمستان قابل استفاده می شود
  6. نگهداری و نظافت آن آسان و بی خطر است

زمان تحویل شیشه بالکن:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر صنعت ساختمان، دیگر نیازی نیست که ۱۵ روز و یا بیشتر منتظر تولید شیشه بالکن برای بالکن خود باشید. تبریزسکوریت، برند برتر تولید و اجرای شیشه بالکن، خدمات تولید و نصب شیشه بالکن خود را تنها در ۱۵ روز انجام می دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت رامادر تماس حاصل فرمایید.
نصب و اجرای محفظه شیشه بالکن، امروزه بسیار مرسوم و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بدنه اصلی بالکن شیشه‌ای شما از پانل‌های عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع، بدون توجه به شرایط آب و هوایی را ارائه می‌دهد، هر یک از پانل‌های شیشه‌ای نصب شده، مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌گردد. البته پس از نصب این پانل‌ها، نگهداری و نظافت فضا برای شما بسیار راحت و سریع‌تر می‌باشد.

شیشه آبی

شیشه سبز

شیشه دودی

شیشه برنز

پروفیل نقره ای

پروفیل قهوه ای

پروفیل شامپاینی

پروفیل طرح چوب